sad_pvnDMEs57q
خانه
0 سبد خرید
علاقه مندی ها

الماس گالری (دیاموند گالری)

دیاموند را بشناسیم...

 

ما در دیاموندگالری بر این باوریم که سرمایه اصلی، شمایید و هر کدوم از شما عزیزان یک عضو از خانواده بزرگ دیاموند هستید و معتقدیم که می توانیم در کنار شما در بستر یک ارتباط سازنده و دو طرفه ، تجربه یک دوستی همیشگی و صادقانه را بسازیم. 

متولد شدن دیاموند
همه چیزای دوست داشتنی، داستانشون از  یه جایی شروع میشه و یکی خلقشون میکنه. داستان دیاموند رو هم مدیر با سلیقه و پر تلاشش جناب آقای نیما قویدل اباتری  متولد سال 1371 شروع کرده. جالب بدونید ایشون قبلا نقاش ساختمان بودند. اما اوایل سال 95 بود که با تفکر کارآفرینی و خلق یه مجموعه بزرگ، دیاموند رو از یه فروشگاه کوچک شروع کردن و تو این مسیر با کمک و حمایت شما مشکلات رو یکی بعد از دیگری پشت سر گذاشتند.

مسیر پیشرفت دیاموند

دیاموند از یک مغازه بسیار کوچک شکل گرفت و بهتره بدونید که در اون زمان کسی عکس تن خور زیاد نمیزاشت و بازده پیج ما از عکس تن خور بود.
هدف دیاموند ایجاد یک برند ایرانی معتبر و با کیفیت و طراحی و تولید انواع لباس ها توسط خوده مجموعه دیامونداست. تا قبل از سال 99 راه ارتباط با دیاموند و خرید از اون از طریق پلتفرم اینستاگرام  و واتس اپ بود اما بعد از سال 99 برای بیشتر شدن راحتی و سرعت در خرید، سایت دیاموند گالری  افتتاح شد. در حال حاضر خرید تمامی محصولات در سایت دیامونددر طول 24 ساعت شبانه روز امکان پذیره.